RS Auto - stacje diagnostyczne, projekty SKP, myjnie bezdotykowe
stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Aktualności

Do naszej sieci dołączył kolejny, piekny obiekt Partnerski - tym razem na Mazowszu

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS w Łochowie to kolejny nasz Partner na mazowszu. Obiekt powstał już według najnowszych stanadrdów RS AUTO, zgodnie z obecną filozofią marki. Stacja rozpoczęła działalność 17 sierpnia 2013 roku i od tej pory wykonuje przeglądy rejestracyjne i świadczy kompleksowe usługi motoryzacyjne.

więcej...

Powstał pierwszy Partnerski obiekt RS auto zgodny z najnowszymi standardami sieci

W czerwcu 2013 roku powstał pierwszy Partnerski obiekt RS auto, zaprojektowany i wykonany w nowej stylistyce, zgodnie z najnowszymi standardami sieci. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów AUTO-STYL zlokalizaowana jest w Przemyślu przy ulicy Krakowskiej 30. Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma AUTO-STYL Kisała Sp.J., dla której nie jest to piewsza tego typu inwestycja ponieważ na rynku podkarpckim od pokoleń działa w branży motoryzacyjnej. 

więcej...

RS AUTO na konferencji PISKP

W dniach 8-9 marca w Dworze Dobarz pod Trzciannem odbyło się spotkanie szkoleniowo - integracyjne północno - wschodniej grupy PISKP zorganizowane przez Podlaski Oddział Regionalny Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Nie mogło w nim zabraknąć przedstawiciela RS AUTO.

więcej...
Newsletter