RS Auto - stacje diagnostyczne, projekty SKP, myjnie bezdotykowe
stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Aktualności

Powstał pierwszy Partnerski obiekt RS auto zgodny z najnowszymi standardami sieci

W czerwcu 2013 roku powstał pierwszy Partnerski obiekt RS auto, zaprojektowany i wykonany w nowej stylistyce, zgodnie z najnowszymi standardami sieci. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów AUTO-STYL zlokalizaowana jest w Przemyślu przy ulicy Krakowskiej 30. Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma AUTO-STYL Kisała Sp.J., dla której nie jest to piewsza tego typu inwestycja ponieważ na rynku podkarpckim od pokoleń działa w branży motoryzacyjnej. 

więcej...

RS AUTO na konferencji PISKP

W dniach 8-9 marca w Dworze Dobarz pod Trzciannem odbyło się spotkanie szkoleniowo - integracyjne północno - wschodniej grupy PISKP zorganizowane przez Podlaski Oddział Regionalny Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Nie mogło w nim zabraknąć przedstawiciela RS AUTO.

więcej...

Zmieniamy sie w RS AUTO!

Szanowni Państwo! Miło nam zakomunikować, że z początkiem 2013 roku w oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia - zmieniamy się w RS AUTO. Wraz ze zmianą nazwy rozszerzamy naszą działalność o dodatkowe usługi dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów utrzymując dotychczasową Partnerską Sieć Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów. 

więcej...
Newsletter