stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Kolejny obiekt Partnerski RS AUTO na Mazowszu

Na początku 2014 roku powstał kolejny obiekt Partnerski RS AUTO zlokalizowany w województwie mazowieckim przy krajowej "siódemce".

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.Na początku 2014 roku do naszej sieci dołączył kolejny Partner. Obiekt zlokalizowany jest w Mławie w wojewodztwie mazowieckim przy trasie E77.
Okręgowa Stacja Kontroli i Obsługi Pojazdów TRANSBUD to już szósty obiekt Partnerski wykonany według najnowszych standardów RS AUTO. Dzięki pełnemu zaufaniu ze strony Inwestora mogliśmy przystąpić do adaptacji istniejącego budynku na bardzo wczesnym etapie. Przygotowaliśmy pełną wizualizację przyszłej stacji wraz z zakresem prac budowlanych oraz projektem wykonawczym. Naszym zadaniem było podniesie atrakcyjności obiektu, który był przez wiele lat użykowany w innym celu. Dzięki doskonałej współpracy z Inwestorem, pełnemu zaangażowniu naszych projektantów oraz designerskim pomysłom powstał imponujący obiekt, który mogą Państwo podziwiać i przede wszystki korzystać z usług, które oferuje. Stacja Kontroli Pojazdów pracuje na innowacyjnej linii diagnostycznej RS AUTO, która powstała we współpracy z niemiecką firmą Beissbarth. Finalnym etapem realizacji obiektu było jego oznaczenie oraz wyposażenie biura obsługi klienta. Dzięki zastosowaniu oświetlenia w technologii LED uzyskaliśmy odpowiedni efekt wizualny, zachowując niski poziom zużycia energii.

Już wkrótce jadąc krajową "siódemką" na północ będą Panstwo mogli skorzystać z usług jakie zaoferuje Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów TRANSBUD.

Dane adresowe oraz szczegóły dotyczące usług na stacji będą na bierząco aktualizowane i znajdą je Państwo na naszej stronie przechodząc do zakładki Sieć RS AUTO lub klikając w link OSKP TRANSBUD.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć obiektu.

Newsletter