stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

TWOJA STACJA - kolejny obiekt w sieci partnerskiej RS AUTO

W połowie września tego roku sieć partnerska RS AUTO wzbogaciła się o kolejny obiekt, tym razem w województwie dolnośląskim - Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów TWOJA STACJA.Stacja Kontroli Pojazdów TWOJA STACJA w miejscowości Jaworzyna Śląska zlokalizowana jest ścisłum centrum miasta. To juz szósta stacja kontroli pojazdów tego inwestora, który może pochwalić się dużym sukcesem oraz doświadczeniem w branży. Tym razem jednak nie było łatwo. Inwestor postanowił zaadoptować na potrzebę Stacji Kontroli Pjazdów istniejący już budynek i odpowiednio go zmodernizować. Wyszło całkiem nieżle. Na niewielkiej dość przestrzeni udało mu sie wygospodarować potrzebną przesrzeń do umieszczenia kanału diagnostcznego wraz z linią diagnostyczną Beissbarth w wersji RS Auto oraz przesrzeń biurową. Całość budynku zaprojektowana w kolorystyce oraz koncepcji architektonicznej RS Auto. Stacja rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2017 roku i oferuje przeglądy rejestracyjne samochodów osobowych, samochodów dostawczych, motocykli, przyczep, ciągników rolniczych, wyposażonych w instalacje gazową LPG.

Szczegóły dojazdu i kontaktu oraz aktualnych promocji naszego Partnera znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link PSKP TWOJA STACJA

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera - Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów TWOJA STACJA oraz do obejrzenia galerii zdjęć.
 

 

Newsletter