Zmieniamy sie w RS AUTO!
stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Zmieniamy sie w RS AUTO!

Szanowni Państwo! Miło nam zakomunikować, że z początkiem 2013 roku w oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia - zmieniamy się w RS AUTO. Wraz ze zmianą nazwy rozszerzamy naszą działalność o dodatkowe usługi dla naszych obecnych i przyszłych Partnerów utrzymując dotychczasową Partnerską Sieć Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów. 

Zmiana to przede wszystkim ukłon w stronę naszych Klientow, którzy szukają szerszej oferty w jednym miejscu. Kontynuujemy tworzenie ogólnopolskiej Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów rozszerzając jednocześnie ofertę o kompleksowe usługi dla branży motoryzacyjnej, począwszy od projektowania stacji kontroli, myjni czy auto serwisów, poprzez nadzór i pomoc w ich budowie aż po kompleksowe wyposażenie. Na każdym z tych etapów zamierzamy współpracować z Inwestorem po to, by oszczędzać jego czas i pieniądze dzięki skoncentrowaniu wszystkich tych usług w jednym miejscu  - w RS  AUTO. Oczywiście etap wyposażenia obiektu nie musi oznaczać dla Inwestora końca współpracy z nami. W dalszym ciągu proponujemy Klientowi dalszą współpracę w Partnerskiej sieci, pomoc przy odbiorze czy pomoc marketingową podczas prowadzenia działalności.

Nie zapomnieliśmy również o doposażających swoje obiekty. Specjalnie dla nich (choć nie tylko) przygotowaliśmy sklep internetowy pod adresem www.sklep.rs-auto.pl gdzie można w prosty sposób zakupić interesujące nas urządzenie.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą w poszczególnych zakładkach strony.

Newsletter