Kontakt
stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Kontakt

Biuro firmy:

RS AUTO Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 60B/23, 25-734 Kielce
NIP:959-195-38-01
KRS: 0000495929

Telefon: +48 41/ 313 14 70,
MOB: +48 600 404 970

Fax: +48 41/ 313 14 70
Email: biuro@rs-auto.pl

Dział Marketingu i Współpracy
Sieciowej RS AUTO

Marcin Ściubeł
Telefon: +48 600 404 970

E-mail: marketing@rs-auto.pl


Projektujesz, budujesz lub wyposażasz:  
- Stację Kontroli Pojazdów
- Auto Serwis
- Myjnię
Skontaktuj się z nami. Oddzwonimy

Projektujesz, budujesz lub wyposażasz:  
- Stację Kontroli Pojazdów
- Auto Serwis
- Myjnię

Skontaktuj się z nami. Oddzwonimy!


Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest RS AUTO Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Jagiellońska 60B/23, 25-734 Kielce 0000495929 NIP 959-195-38-01 REGON 26072588. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych

Dział Obsługi Inwestycji RS AUTO

Mirosław Groszek - Dyrektor Zarządzający
tel. 608 560 700
E-mail: m.groszek@rs-auto.pl

Marcin Wojnowski - Menadżer ds. Inwestycji
Region Polski: pólnocno - wschodni
E-mail: m.wojnowski@rs-auto.pl

Sławomir Szwarc - Menadżer ds. Inwestycji
Region Polski: południowo - zachodni
E-mail: s.szwarc@rs-auto.pl

Oddział w Warszawie

Michał Kostrzewski - Menadżer ds. Inwestycji
E-mail: m.kostrzewski@rs-auto.pl

Robert Iżycki - Menadżer ds. Inwestycji
E-mail: r.izycki@rs-auto.pl

Oddział w Katowicach

Kamil Warzycha - Menadżer ds. Inwestycji
E-mail: k.warzycha@rs-auto.pl

Paweł Ignatowicz - Menadżer ds. Inwestycji
E-mail: p.ignatowicz@rs-auto.pl

Dział Projektów RS AUTO

Bartosz Bernacki - architekt, projekty stacji RS AUTO
E-mail: b.bernacki@rs-auto.pl

Dawid Gołąbek - aranżacje wnętrz, meble biurowe RS
E-mail: d.golabek@rs-auto.pl

 

Newsletter