stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Kolejny Partner dołączył wiosną do Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów RS AUTO. Tym razem w Lublinie.

To już kolejna Stacja Kontroli i Obsługi Pojazdów w lubelskiem, tym razem w stolicy województwa. Naszym Partnerem "stacyjnym" została firma BEST AUTO - dealer BMW w Lublinie.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.


Stacja Kontroli i Obsługi Pojazdów BEST AUTO mieści się obok powstałego w tym roku, nowego Salonu BMW w Lublinie przy ul. Metalurgicznej 60 wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o DMC do 3,5 tony. Uzupełnieniem oferty stacji są również: profesjonalny 8 - stanowiskowy Auto Serwis oraz Myjnia samoobsługowa. Wyposażenie powierzono RS AUTO. Efektem jest profesjonalne Centrum Motoryzacyjne oparte  - oprócz myjni, na urządzeniach renomowanej, niemieckiej marki Beissbarth. Na chwilę obecną na obiekcie stacji kontroli trwają prace polegające na oznaczeniu sieciowym budynku, mimo to stacja działa a my zapraszamy Klientów do naszego Partnera, Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów BEST AUTO.

Dokładny adres oraz lokalizację naszego Partnera znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link SKP BEST AUTO

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - na razie z wnętrza obiektu. Jak tylko prace nad oznaczeniem sieciowym zostaną ukończone niezwłocznie zamieścimy dodatkowe zdjęcia na naszej stronie oraz w zakładce Partnera.
 

Newsletter