stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

AMS Chróścicki - kolejny nasz Partner na mazowszu

W sierpniu rozpoczął swoją działalność kolejny Partner RS AUTO na mazowszu - Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów AMS Chróścicki.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.Właścicielem obiektu jest firma AMS Chróścicki Sp. z o.o., która jest również autoryzowanym partnerem marek Renault i Dacia w Siedlcach. Stacja Kontroli Pojazdów AMS CHRÓŚCICKI, która 
rozpoczęła swoją działaność w sierpniu 2015, zlokalizowana jest w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej  178 i wykonuje przeglądy rejestracyjne wszystkich pojazdów o DMC do 3,5 t. Oprócz diagnostyki stacja oferuje usługi takie jak pomiar i ustawienie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy sprawdzenie auta przed zakupem. W obiekcie znajduje się również sklep motoryzacyjny z częściami zamiennymi i akcesoriami do wszystkich marek. 

Szczegóły dojazdu i kontaktu oraz aktualnych promocji naszego Partnera znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link SKP AMS CHRÓŚCICKI

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera - Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów AMS CHRÓŚCICKI oraz do obejrzenia galerii zdjęć.
 

Newsletter