stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Wyposażenie stacji kontroli pojazdów

Kompleksowe wyposażenie stacji kontroli pojazdów, stacji obsługi i myjni.

Oferta firmy RS AUTO obejmuje wszystkie urządzenia i narzędzia niezbędne w Stacji Kontroli Pojazdów, dobrym warsztacie samochodowym oraz myjni.

W szczególności są to:

  • linie diagnostyczne
  • analizatory i dymomierze
  • urządzenia do geometrii (także 3D)
  • urządzenia do serwisu klimatyzacji
  • wyważarki i montażownice
  • podnośniki samochodowe: nożycowe, dwukolumnowe, czterokolumnowe
  • myjnie bezdotykowe
  • odkurzacze
  • kompresory

 

Ofertę uzupełniają narzędzia oraz wiele innych urządzeń potrzebnych w stacjach kontroli i obsługi pojazdów. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami tego typu urządzeń na świecie. 

Od 2013 roku naszym partnerem technicznym jest firma BEISSBARTH - światowy lider w dziedzinie diagnostyki pojazdowej. Istnieje na rynku nieprzerwanie od ponad 100 lat a obecnie jest częścią grupy BOSCH. BEISSBARTH jest producentem  nowoczesnych linii diagnostycznych, urządzeń do pomiaru geometrii kół, do obsługi klimatyzacji, wyważarek, montażownic oraz wielu typów podnośników samochodowych. Efektem współpracy firm RS AUTO oraz BEISSBARTH są nowoczesne linie diagnostyczne BEISSBARTH w wersji RS. Produkt najwyższej jakości, wykorzystujący najlepsze rozwiązania techniczne dostępne obecnie na świecie w tym tak innowacyjne opcje jak kontrola systemów ABS i ESP na stanowisku rolkowym, hamulce elektromagnetyczne w urządzeniu rolkowym czy system łożyskowania szarpaka. Dodatkowymi atutami linii są nowoczesny design, m.in.: pulpit sterujący RS z komputerem All in One i ekranem dotykowym oraz doskonała funkcjonalność i trwałość oparta na ocynkowanych i dodatkowo malowanych proszkowo elementach konstrukcyjnych.

W ofercie posiadamy również produkty innych markowych producentów takich jak: Bosch, WashTec, Stenhoj, Texa, CEMB, John Bean, TixeWash i wiele innych .

Nasza oferta jest kompleksowa i opiera się na wyborze zoptymalizowanym pod kątem produktowo-biznesowym, dlatego analizujemy zarówno stosunek ceny do jakości danego produktu jak i zakładaną rentowność konkretnej inwestycji. Tak jak nie każdy chce i musi jeździć przysłowiowym „Mercedesem” tak i wybór urządzeń powinien uwzględniać nasze oczekiwania. Zawsze jednak dążymy do zachowania wysokiego standardu obsługi, rzetelności w działaniu i eliminowania z oferty produktów i dostawców niespełniających zakładanych standardów.

Częstym pytaniem inwestorów rozważających podjęcie decyzji o budowie stacji diagnostycznej, serwisu czy myjni jest przybliżony koszt kompletnego wyposażenia. Odpowiadamy.

Szacunkowy koszt wyposażenia:

- Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów (pojazdy o DMC do 3,5 t)
waha się w granicach 150 000 - 200 000 złotych netto 

- Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów (pojazdy o DMC do i pow. 3,5 t)
waha się w granicach 250 000 - 300 000 złotych netto

- Myjni samoobsługowej 3 - stanowiskowej
waha się w granicach 220 000 - 300 000 złotych netto

Powższa wycena ma jedynie charakter orientacyjny. W celu uzyskania pełnej oferty kompleksowego wyposażenia stacji kontroli pojazdów, myjni czy serwisu skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Inwestycji lub prześlij niezobowiązujące zapytanie o złożenie oferty podając kontakt do siebie.

 

Pełną ofertę poszczególnych produktów znajdziesz na naszym sklepie online pod adresem: www.sklep.rs-auto.pl
Zapraszamy do współpracy!

Pełną ofertę poszczególnych produktów znajdziesz na naszym sklepie online pod adresem: www.sklep.rs-auto.pl

Zapraszamy do współpracy!

 

Newsletter