stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Projektowanie stacji

Projektujemy lub wspieramy proces projektowania Stacji Kontroli Pojazdów, stacji obsługi oraz myjni bezdotykowych.

Firma RS AUTO specjalizuje się w projektowaniu obiektów motoryzacyjnych. Wykonujemy projekty zarówno podstawowych i okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów, jak również stacji obsługi oraz myjni. Dzięki współpracy z doświadczoną ekipą projektantów jesteśmy w stanie sprawnie i terminowo przeprowadzić proces planowania inwestycji z uwzględnieniem Państwa warunków zagospodarownia terenu, planów biznesowych czy możliwości finansowych. Znajomość praktycznego zastosowania technologii oraz wiedza z zakresu badań technicznych i obsługi pojazdów pozwala nam samodzielnie, jedynie przy współpracy z Inwestorem przejść proces powstawania obiektu aż do jego zakończenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wyposażaniu i prowadzeniu podobnych obiektów, już na etapie projektowym proponujemy Klientowi najbardziej odpowiednią kompletację urządzeń (wyposażenie SKP, stacji obsługi, myjni), dzięki czemu w dalszej części realizcji inwestycji unikamy zmian projektowych co niosłoby za sobą zarówno niepotrzebe koszty jak również wydłużenie czasu realizacji obiektu.

Planując budowę obiektu motoryzacyjnego Inwestor musi liczyć się z koniecznością spełnienia wielu formalności, uzyskania niezbędnych pozwoleń i dokumentów. Nasz doświadczony dział inwestycji również na tym etapie potrafi ocenić i doradzić jak sprostać wszytskim wymogom formalno - prawnym. Na życzenie Klienta możemy wziąć na siebie cały ten proces by sprawnie przejść do etapu realizacji inwestycji.

W ramach zlecenia w zależności od potrzeb Inwestora zapewniamy:

  • ofertę wyposażenia stałego i ruchomego stacji diagnostycznej, serwisu, myjni
  • ofertę budowlaną na wykonawstwo stacji kontroli, myjni samoobsługowej
  • dokumentację wykonawczą kanału przeglądowego, fundamentów i rozmieszczenia mediów pod urządzenia diagnostyczne
  • pomoc doradczą Inwestorowi w wyborze wykonawcy i ocenie złożonych ofert
  • doradztwo i nadzór nad pracami na etapie budowy
  • doradztwo i pomoc w procedurach odbiorowych w tym uzyskania tzw. "poświadczenia zgodności" dla urzędowych Stacji Kontroli Pojazdów (PSKP i OSKP)

 

Projekty gotowe.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w realizacji i prowadzeniu obiektów motoryzacyjnych stworzyliśmy gotowe rozwiązania ułatwiające i przyspieszające proces inwestycyjny. Oferujemy gotowe, nowoczesne, funkcjonalne i przemyślane PROJEKTY BUDOWLANE STACJI KONTROLI POJAZDÓW,  AUTO SERWISÓW czy MYJNI, które można zakupić w naszej firmie od ręki. Dzięki naszej współpracy z doświadczoną w motoryzacji ekipą architektów, konstruktorów i projektantów branżowych, designerska forma nawiązująca do stylistyki sieci RS AUTO i spójność detali nie umniejsza ich funkcjonalności, wręcz przeciwnie projekty technologiczne zostały przemyślane w najdrobniejszych szczegółach i oparte na sprawdzonych, stosowanych w praktyce rozwiązaniach. W większości przypadków uwzględniają także możliwość ich rozbudowy w przyszłości.

Wszystkie szczegóły dotyczące projektów znajdą Państwo w zakładce Katalog projektów gotowych SKP.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy uproszczone projekty technologiczne rozmieszczenia urządzeń diagnostycznych na Stacjach Kontroli Pojazdów (PSKP i OSKP) :

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów o długości 12 metrów na kanale

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów o długości 15 metrów na kanale

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów o długości 15 metrów z podnośnikiem nożycowym

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów o długości 24 metrów na kanale

Firma RS AUTO zaprasza do współpracy także po realizacji inwestycji. Szczegóły w zakładce Współpraca sieciowa.

 

Newsletter