stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Finansowanie i dotacje UE

Millennium Leasing - partnerem finansowym firmy RS AUTO

W jednym miejscu dostaniesz pełną informację pozwalającą zaplanować koszty inwestycji bądź zakup pojedynczego urządzenia. Wspólnie precyzyjnie ustalimy koszt urządzeń, terminy dostaw i realny czas spłaty. A w porozumieniu z naszym wieloletnim partnerem – firmą finansową specjalizującą się m.in. w leasingu maszyn i urządzeń przygotujemy najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.

Millennium Leasing jest jedną z największych firm leasingowych w Polsce. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na rynkach europejskich pomaga polskim firmom sprawnie i skutecznie finansować ich przedsięwzięcia, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Wspieramy przedsiębiorców o różnym potencjale finansowym, także niewielkie firmy stawiające swoje pierwsze kroki w biznesie. Rzetelnie informujemy o możliwościach leasingu, wspólnie z Klientem wybieramy najdogodniejsze rozwiązania. Proste procedury, szybkość i bezpieczeństwo zawieranych z Millennium Leasing umów to gwarancja precyzyjnych i dobrych posunięć. Millennium Leasing posiada specjalny program finansowania maszyn i urządzeń.

Innowacje RS AUTO szansą na dofinansowania z UE

Innowacja procesowa rozumiana jest jako zespół zmian w stosowanych przez organizację metodach wytwarzania, a także w sposobach docierania z produktem do odbiorcy. Innymi słowy jest to nowa usługa, jaką możemy zaoferować naszym Klientom będąca skutkiem modernizacji przedsiębiorstwa. Z terminem tym możemy spotkać się w przypadku dofinansowań z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej, które stanowią nie lada gratkę dla przedsiębiorców planujących w najbliższym czasie modernizację lub rozwój swoich firm. Wiele przedsiębiorstw skorzystało w ostatnich latach z tych środków w ramach budowy lub rozbudowy stacji kontroli i obsługi pojazdów. Dotychczasowe dotacje opierały się w głównej mierze na innowacji produktu zakupionego w ramach dofinansowania, jednak obecnie to już nie wystarczy. Od innowacyjnego przedsiębiorcy oczekuje się wprowadzenia na rynek nowej usługi, dzięki której zdywersyfikuje ofertę swojej firmy. Na przeciw oczekiwaniom Klientów wychodzi RS AUTO, która ofertę swoją przygotowała tak, aby kompleksowo spełnić wymogi firm ubiegających się o wsparcie finansowe.

Po pierwsze bazując na Ogólnopolskiej Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów jesteśmy w stanie zapewnić naszym Partnerom możliwość wprowadzenia nowych, niedostępnych dotychczas na rynku polskim usług. Umożliwiamy skorzystanie z naszych doświadczeń i innowacyjnych rozwiązań w zakresie identyfikacji pojazdu i standaryzacji procedury kontrolno-pomiarowej. Udostępnimy narzędzia pozwalające wyeliminować możliwości powstawania błędów procesowych oraz pozyskiwanie i wykorzystywanie baz danych.

Po drugie naszym partnerem technicznym jest ceniona na rynkach całego świata niemiecka marka BEISSBARTH, we współpracy z którą opracowaliśmy nowoczesne, trwałe i co ważne innowacyjne rozwiązania produktowe. Dzięki temu możemy zaoferować produkt najwyższej jakości, wykorzystujący najlepsze rozwiązania techniczne dostępne obecnie na świecie w tym tak innowacyjne opcje, jak kontrola systemów ABS i ESP na stanowisku rolkowym, czy współpraca testerów diagnostyki pokładowej z centralną jednostką sterującą linii diagnostycznej lub urządzeń do kontroli geometrii kół. Ich funkcjonalność przekłada się bezpośrednio na możliwość zastosowania innowacji procesowych w każdej współpracującej z nami firmie.

W rezultacie proponujemy Państwu nasze najnowsze rozwiązanie, a mianowicie RS Perform - to platforma zarządzania pracą warsztatu samochodowego oraz Stacji Kontroli Pojazdów. Platforma została zabudowana na podstawie nowatorskich idei kompleksowej obsługi klienta oraz spójnej wymiany danych z systemami centralnych ewidencji, innymi słowy to przyszłościowy system komunikacji globalnej sieci warsztatowej z interaktywną oceną stanu pojazdu. Naszym zdaniem ten nowatorski model obsługi diagnostyczno-serwisowej stanie się w przyszłości standardem w każdej nowoczesnej stacji kontroli i obsługi pojazdów.

Uwaga! Zastosowane przez nas rozwiązania zostały potwierdzone tzw. OPINIĄ O INNOWACYJNOŚCI opracowaną przez uprawnioną do tego i niezależną instytucję.  

Podsumowując, z nami jesteś w stanie w pełni kompleksowo zrealizować swoje plany inwestycyjne związane ze stacjami kontroli i obsługi pojazdów. Od projektu, poprzez realizację, do uruchomienia inwestycji pod logo RS AUTO, dodatkowo wspierając się pomocą finansową z Unii Europejskiej. W celu uzyskania szerszej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Przykładowa OFERTA z harmonogramem spłat kompletnego wyposażenia OSKP.

Zespół RS AUTO


Newsletter