stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Karta Rabatowa RS AUTO

O Programie Partnerskim RS AUTO VIP

RS AUTO VIP to innowacyjny Program Partnerski dla motoryzacji. Skierowany jest do Klientów RS AUTO, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz możliwość oszczędzania pieniędzy i czasu.

Czym jest Program Partnerski RS AUTO VIP

Program opiera się o system rabatów i zniżek na usługi lub zakupy wykonywane w punktach partnerskich RS AUTO. Klienci korzystający z programu mają do dyspozycji przede wszystkim rozbudowaną sieć Partnerskich Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów RS AUTO, oferujących różnorodne usługi z zakresu motoryzacji. Możliwość realizacji programu mają również niezależne punkty na terenie całego kraju takie jak: myjnie, warsztaty niezależne, sklepy motoryzacyjne czy stacje paliw. Dzięki starannej selekcji wszystkie placówki biorące udział w Programie RS AUTO VIP gwarantują naszym Klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.
Aby ułatwić korzystanie z programu prezentujemy państwu specjalna Kartę Rabatową, uprawniającą do korzystania z rabatów w punktach partnerskich RS AUTO.

Jak dołączyć do Programu RS AUTO VIP?

Aby dołączyć do Programu RS AUTO VIP należy wykonać przegląd rejestracyjny w jednej z naszych Aartnerskich Stacji Kontroli Pojazdów. Otrzymają Państwo Kartę RS AUTO VIP, uprawniającą do korzystania z rabatów w punktach Partnerskich. Każda karta wydawana jest na okres 1 roku i jest ważna za okazaniem. Przed rozpoczęciem korzystania z karty prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem programu dostępnym na naszej stronie oraz w punktach partnerskich. Jeżeli chcesz sprawdzić czy Twoja stacja bierze udziała w Programie przejdź do zakładki Sieć RS AUTO i zobacz wizytówkę wybranej przez Ciebie stacji.

Korzyści płynące z Programu

               

Usługi na których możesz oszczędzać mając Kartę Rabatową RS AUTO to m.in.:

  • usługi serwisowe - nawet do 50%
  • tankowanie paliwa - nawet o 12 groszy mnie za litr
  • mycie pojazdu - wymieniając kupon możesz umyć Swoje auto ZA DARMO
  • zakup części i akcesoriów samochodowych - nawet o 20%
  • usługi blacharsko - lakiernicze - z Kartą nawet do 15% taniej
  • ubezpieczenia komunikacyjne, życiowe, majątkowe - tańsze nawet o 20%

 

Regulamin korzystania z Karty VIP

Każda z naszych Stacji Partnerskich posiada odrębny regulamin Promocji dlatego jeżeli jesteś posiadaczem Karty RS AUTO zapytaj o szczegóły lub zapoznaj się z regulaminem na stacji, na ktorej otrzymałeś kartę. Jest to niezwykle istotne ponieważ każdy z naszych Partnerów może oferować różne usługi i zniżki.

Jeżeli masz wątpliwości skonatktuj się z nami lub z wybraną stacją.


Newsletter