stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Pozostałe promocje

Pozostałe promocje dostępne na naszych Stacjach Partnerskich.

Zdecydowana większość naszych stacji stosuje oferty promocyjne. Najczęściej dotyczą one stałych klientów, wykonujących okresowe badanie techniczne swojego pojazdu. Promocje te mogą dotyczyć wyłącznie konkretnej stacji dlatego przed wizytą sprawdź ofertę wybranej przez Ciebie stacji.

 

Przykładowe oferty specjalne na naszych stacjach:

  • pomoc i doradztwo diagnosty w zakresie eksploatacji pojazdu i jego stanu technicznego przez cały rok od ostatniego przeglądu
  • kontrola ustawienia świateł, stanu amortyzatorów, czy poziomu płynów eksploatacyjnych w pojeździe
  • bezpłatne uzupełnienie płynu w spryskiwaczach, wymiana żarówek w reflektorach, czy zamontowanie firmowych ramek pod tablice rejestracyjne pojazdu
  • promocyjne mycie pojazdu po wizycie na stacji kontroli i obsługi
  • wartościowe upominki firmowe po wykonaniu przeglądu rejestracyjnego

 

W sprawie szczegółów pytaj pracowników konkretnych stacji i sprawdzaj w zakładce Sieć RS AUTO – oferty specjalne. Kto pyta nie błądzi! A z nami dodatkowo oszczędza i dba o swoje bezpieczeństwo.

NOWOŚĆ!

W trosce o Państwa wygodę oraz odpowiadając na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy specjalny program rabatowy Karta RS auto. Korzystanie z tej usługi daje ogromne możliwości całorocznego oszczędzania na eksploatacji Twojego samochodu oraz dostępu na preferencyjnych warunkach do szerokiej oferty usług najlepszych firm motoryzacyjnych. Z Kartą RS auto jesteś w stanie realnie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. W tym programie tylko zyskujesz a przystąpienie jest dziecinnie proste. O dostępność pytaj na naszych stacjach i sprawdzaj w zakładce Sieć RS AUTO.

Chcesz przystąpić do programu jako niezależny Partner? Napisz do nas na adres: marketin@rs-auto.pl.

 

Newsletter