stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

AUTO PORT PAWLAK - kolejny obiekt w sieci partnerskiej RS AUTO

W marcu 2018 rozpoczęła działalność Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów AUTO PORT PAWLAK w miejscowości Ceków znajdującej się przy drodze wojewódzkiej nr DW 470 między Turkiem a Kaliszem.Nasza ostatnia realizacja powstała dzięki współpracy i na zlecenie Ośrodka Szkolenia Kierowców (OSK PAWLAK) od wielu lat sprawnie działającego w Kaliszu. Inwestor postanowił rozszerzyć swoją dotychczasową działalność w branży motoryzacyjnej o przeglądy rejestracyjne oraz obsługę pojazdów. Przy OSKP znajduje się również 3-stanowiskowy serwis mechaniczny zajmujący się obsługą i naprawą pojazdów do 3,5 t.

Inwestycja przebiegła bardzo szybko, sprawnie i według wcześniej ustalonego harmonogramu. Cały proces zamknął się w ciągu 12 miesięcy, z czego 7 miesięcy trwała sama budowa obiektu - od początku maja do końca listopada. W styczniu po wyposażeniu obiektu nastąpił odbiór stacji przeprowadzony przez Transportowy Dozór Techniczny.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zapewnia przeglądy rejestracyjne wszystkich pojazdów dopuszczonych do ruchu.Serwis oferuje obsługę ogumienia, klimatyzacji, geometrii kół oraz naprawy mechaniczne i wymiany eksploatacyjne.

Szczegóły dojazdu i kontaktu oraz aktualnych promocji naszego Partnera znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link OSKP AUTO PORT PAWLAK.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera - Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów AUTO PORT PAWLAK oraz do obejrzenia galerii zdjęć.

Newsletter