stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Centrum Kształcenia Zawodowego CK Technik w Kielcach doposażone przez RS AUTO

24 sierpnia 2020 roku odbyło się uroczyste otwarcie najnowocześniejszej placówki kształcenia zawodowego w Kielcach przy ulicy Łódzkiej 200 - CK Technik. Jesteśmy dumni, że RS AUTO odpowiada za wyposażenie jednej z pracowni - a mianowicie pracowni diagnostyki samochodowej.


Budowa tego ogromnego centrum kształcenia trwała 5 lat. Jest to niewątpliwie najnowocześniejszy w Kielcach i jeden z najnowocześniejszych w Polsce obiekt, który będzie kształcił młodzież w różnych zawodach. Wposażony jest w 24 pracownie, z których jedną - pracownię diagnostyki samochodowej wyposażyło RS AUTO. Po wygraniu przetargu rozpoczeliśmy dostawy urządzeń takich jak m.in.: innowacyjna linia diagnostyczna niemieckiej marki Beissbarth w wersji RS wraz ze zintergowanym analizatorem spalin, dymomierzem i testerem OBD oraz podnośnik nożycowy z szarpakiem. Dostarczyliśmy również trzy podnośniki kolumnowe do pracowni diagnozowania i naprawy pojazdów.

Po dostawach i pomyślnym uruchomieniu urządzeń, pod okiem naszych przedstawicieli zostało przeprowadzone dla nauczycieli zawodu szkolenie z zakresu obsługi i pracy na wspomnianych urządzeniach. Mamy nadzieję, że wyposażenie które dostarczyliśmy będzie jak najdłużej służyć młodym ludziom stawiającym pierwsze kroki w mechanice i diagnostyce pojazdów. 

 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z otwacia CK Technik i przede wszystkim z pracowni diagnostyki samochdowej. Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu z uroczystego otwarcia obiektu: Otwarcie CK Technik w Kielcach

Newsletter