stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Duża realizacja RS AUTO w Wielkopolsce - Centrum Motoryzacyjne JAN-TEX Sompolno

W województwie wielkopolskim powstało duże centrum motoryzacyjne wyposażone przez RS AUTO.


Centrum Motoryzacyjne JAN-TEX powstało w pierwszym kwartale 2021 roku w Sompolnie w województwie wielkopolskim, nieopodal Konina. Inwestorem jest firma JAN-TEX z siedzibą w miejscowości Przyjma zajmujące się przewozami autokarowymi krajowymi i zagranicznymi jak również współpracą z biurami podróży przy turystycznym przewozie osób. Inwestycja rozpoczęła się z końcem 2018 roku i trwała dość długo bo ponad dwa lata. Ze względu na sytuację w branży turystycznej związaną z pandemią Inwestor był zmuszony w 2020 roku wstrzymać inwestycję, jednak udało się ją dokończyć w 2021 roku.


Inwestycja obejmowała wyposażenie okręgowej stacji kontroli pojazdów, oraz trzystanowiskowego warsztatu do obsługi pojazdów osobowych i ciężarowych oraz największy sklep w tym rejonie z częściami do pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i maszyn rolniczych z szybkim dostępem do wielu tysięcy części zamiennych i akcesoriów. Efektem tej współpracy pomiędzy Inwestorem a RS AUTO jest dostarczenie urządzeń dla imponującego obiektu świadczącego usługi z zakresu badań technicznych pojazdów do i powyżej  3,5 tony jak również kompleksowej obsługi pojazdów.

Diagnostykę, wykonującą przeglądy rejestracyjne pojazdów wyposażyliśmy w nowoczesną uniwersalną linię diagnostyczną UNILINE 5000 marki UNIMETAL oraz pozostałe niezbędne urządzenia. Dodatkowo dostarczyliśmy urządzenia do kontroli geometrii osobowej i ciężarowej. Do serwisu dostarczyliśmy podnośnik dwukolumnowy 3,5-tonowy Consul oraz wyważarkę i montażownicę Sicam do samochodów osobowych, wyważarkę i montażownicę Sicam dla pojazdów ciężarowych oraz pojazdów rolniczych do 60".

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Centrum Motoryzacyjnego oraz Stacji Kontroli Pojazdów JAN-TEX w Sompolnie. Wszystkie dane adresowe i kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link OSKP JAN-TEX SOMPOLNO.

Newsletter