stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Ekipa RS AUTO podczas Rajdu Polski - Mikołajki 2015

W dniach 2-5 lipca 2015 roku w Mikołajkach odbyła się 7 runda Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Była to jednocześnie 72 edycja Rajdu Polski, w której wzięła udział ekipa sponsorowana przez RS AUTO.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.


Kolejna, 72 edycja Rajdu Polski 2015 odbyła się tradycyjnie w województwie warmińsko-mazurskim ze startem w Mikołajkach. Trasa tegorocznego rajdu liczyła 19 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 300 km i zlokalizowana była w okolicach Mikołajek, Olecka, Mrągowa oraz Wilkasów. Na trudnych szutrowych odcinkach najlepiej poradził sobie francuski kierowca Sebastian Ogier i było to jego drugie z rzędu zwycięstwo w polskiej edycji rajdu. Najlepszym z polskich kierowców okazał się Robert Kubica, który zajął 8 miejsce w klasyfikacji generalnej a Krzysztof Hołowczyc uplasował się na 24 miejscu w generalce. 

W rajdzie brała również udział załoga sponsorowana przez RS AUTO - kierowca Robert Mąsior z pilotem Zbigniewem Cieślarem, startująca Mitsubishi Lancerem EVO IX w klasie RC2. "Nasza" załoga dojechała szczęśliwie do mety zdobywając cenne doświadczenie a biorąc pod uwagę fakt, że był to ich debiut na takiej imprezie zajęcie 49 miejsca w klasyfikacji generalnej kierowców jest bardzo dobrym wynikiem. Gratulujemy Robertowi i Zbigniewowi i czekamy na kolejne starty zakończone jeszcze lepszymi wynikami. 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ekipy RS AUTO w rajdzie. 

Newsletter