stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Ekipa RS AUTO podczas Track Day z Michałem Kościuszko na Torze Jastrząb

22 marca 2014 roku na Torze Jastrząb odbyła się impreza pod nazwą Track Day z Michałem Kościuszko. Pojawiliśmy się na niej wraz z naszymi dwiema "wyścigowymi" załogami RS AUTO.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.


Na torze Autodrom Jastrząb pod Radomiem po raz kolejny odbyła się impreza z cyklu "Szkoła jazdy z Michałem Kościuszko". To już kolejna tego typu impreza na tym obiekcie, tym razem jako RS AUTO wzieliśmy w niej czynny udział. Spotkanie z kierowcą rajdowym Michałem Kościuszko to niezapomniane przeżycie dla każdego miłośnika rajdów samochodowych, tym bardzie jeżeli podczas takiego spotkania można posłuchać rad na temat techniki jazdy oraz zasiąść za kierownicą swojej "rajdówki" z mistrzem na fotelu pasażera. W sobotę 22 marca 2014 roku taką możliwość miały dwie ekipy RS AUTO w swoich samochodach Audi S3 oraz Subaru Impreza STI. 

Impreza rozpoczęła się w godzinach przedpołudniowych krótkimi teoretycznymi warsztatami z Michałem Kościuszko, podczas których omawiał on zagadnienia związane z techniką i bezpieczeństwem jazdy, prawidłową pozycją za kierownicą oraz przedstawił specjalnie na ten dzień przygotowany Tor Jastrząb. Po tym krótkim wstępie wszystkie ekipy (a było ich około 30) udały się na pobliski tor wyścigowy gdzie rozpoczęło się prawdziwe ściganie. Na miejscu przywitały nas fantastyczna podgoda, doskonale przygotowany tor oraz wręcz piknikowa atmosfera. Spotkanie miało na celu doskonalenie techniki jazdy pod okiem mistrza ... i tak też to z grubsza wyglądało. Nie mniej jednak na torze oprócz amatorów, raczkujących dopiero w ściganiu pojawiły się również załogi, które już posiadały dość duże doświadczenie w tego typu jeździe. Zróżnicowane umiejętności kierowców sprawiły, że nie obyło się bez drobnych problemów i wypadów poza ustalony tor jazdy, które jednak nie skutkowały niczym groźnym, wręcz przeciwnie dopingowały kierowców do kolejnych, bezbłędnych przejazdów. Adrenalina i męska duma często powodowały, że ekipy z okrążenia na okrążenie poprawiały swoje czasy, tym bardziej że każdy mógł skorzystać z uwag i wskazówek Michała Kościuszko zarówno tych przekazywanych "na sucho" jak i z pozycji pasażera poczas przejazdu. 

Nasze RS-owe ekipy: Michał (Subaru Impreza STI) oraz Marcin (Audi S3) spisały się bardzo dobrze i sklasyfikowane zostały w połowie stawki. W tym miescu oczywiście serdeczne podziękowania dla obu naszych ekip za zaangażowanie i determinację.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tej imprezy, którą rzygotowała ekipa TVN Turobo - różnież obecna tego dnia na torze. Jedna z naszych ekip pojawiła się aktywnie w tej relacji z czego jesteśmy bardzo dumni.

Relacja z toru Autodrom Jastrząb - 22 marca 2014

Zapraszamy również obejrzenia galerii zdjęć z imprezy. 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pelną ofertą wyposażenia stacji kontroli pojazdów lub serwisu zapraszamy do kontaktu.

Newsletter