stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

FALKO-TRANS - kolejny obiekt zaprojektowany i wyposażony przez RS AUTO

Od styczna 2018 rozpoczęła działalność Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Strzeszowicach w okolicach autostrady A18 w województwie lubuskim ok. 10 km od granicy polsko-niemieckiej w Olszynie.Firma M&J generalny wykonawca, posiadający bardzo bogate doświadczenie w projektowaniu i budowie domów mieszkalnych, hal przemysłowych i budynków użyteczności publicznej zdecydował się na współpracę w zakresie uzgodnień projektowych i wyposażenia z RS AUTO Sp. z o.o. odnośnie dwóch podobnych obiektów w powiecie żarskim, z których jeden powstał w firmie DAARAM w Dąbrowcu a drugi w firmie FALKO-TRANS w Strzeszowicach.

Firma FALKO-TRANS zajmuje się usługami transportowo-logistycznymi na terenie Unii Europejskiej. Obecnie rozszerzyła zakres swojej działalności o usługi związane z wszechstronną obsługą pojazdów mechanicznych.

Inwestycja w Strzeszowicach obejmuje obiekt biurowo- warsztatowy zawierający powierzchnie socjalno-biurowe, 3-stanowiskowy warsztat do obsługi pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych, OSKP, myjnie TIR oraz 3-stanowiskową myjnię samoobsługową.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zapewnia przeglądy rejestracyjne wszystkich pojazdów dopuszczonych do ruchu.Serwis oferuje obsługę ogumienia, klimatyzacji, geometrii kół oraz naprawy mechaniczne i wymiany eksploatacyjne.

Newsletter