stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Firma BEISSBARTH partnerem technicznym RS AUTO w Polsce

W roku 2013 nawiązaliśmy ścisłą współpracę ze światowym liderem w dziedzinie diagnostyki pojazdowej, firmą BEISSBARTH.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.Marka BEISSBARTH jest światowym liderem w dziedzinie projektowania i produkcji urządzeń do diagnostyki pojazdowej. Istnieje na rynku nieprzerwanie od ponad 100 lat a dokładnie od 1899 roku, kiedy powstała jako producent samochodów. Obecnie BEISSBARTH jest częścią grupy BOSCH. Wytwarza i dostarcza do serwisów samochodowych oraz stacji kontroli pojazdów wszelkiego typu urządzenia, m.in: linie diagnostyczne, urządzenia do pomiaru geometrii kół, urządzenia do obsługi klimatyzacji, wyważarki czy montażownice oraz wiele innych, niezbędnych do obsługi pojazdów.

Efektem współpracy firm RS AUTO oraz BEISSBARTH jest nowoczesna linia diagnostyczna BEISSBARTH w wersji RS. Dzięki temu możemy zaoferować produkt najwyższej jakości, wykorzystujący najlepsze rozwiązania techniczne dostępne obecnie na świecie w tym tak innowacyjne opcje jak kontrola systemów ABS i ESP na stanowisku rolkowym, których trudno szukać w jakichkolwiek urządzeniach konkurencyjnych. Na bazie naszych doświadczeń opracowaliśmy wspólnie z producentem nowoczesny design i podwyższoną funkcjonalność urządzeń aby odpowiedzieć na potrzeby naszych Partnerów i zmieniającego się dynamicznie rynku. Obsługują one wszystkie typy pojazdów dopuszczonych do ruchu na polskich drogach. Nad pracą zespołu urządzeń czuwa centralny komputer zaopatrzony w nowoczesne oprogramowanie, umieszczony w designerskim pulpicie sterującym. Pozwala ono na dowolne zestawienie urządzeń oraz optymalizację linii diagnostycznej do wymogów klienta. Stały rozwój oprogramowania oraz innowacyjność stosowanych rozwiązań zapewniają sprawne funkcjonowanie urządzeń przez wiele lat. Ocynkowane elementy konstrukcyjne, hamulce elektromagnetyczne w urządzeniu rolkowym, system łożyskowania szarpaka stanowią początek listy cech urządzeń, których szczegółowe specyfikacje przedstawią nasi doradcy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pelną ofertą wyposażenia stacji kontroli pojazdów lub serwisu zapraszamy do kontaktu. 

Newsletter