stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Imponujący debiut RS AUTO w Małopolsce - nasza Sieć Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów powiększyła się o nowego Partnera

Kolejny imponujący obiekt dołączył do Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów RS AUTO. Tym razem jest to nasz "sieciowy" debiut w Małopolsce a dokładnie w miejscowości Wola Filipowska, przy drodze krajowej numer 79 pomiędzy Krakowem a Chrzanowem.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.


Stacja Kontroli i Obsługi Pojazdów SMÓŁKA SERWIS to dzieło dwóch braci: Marcina i Wojcecha, którzy w 2013 roku postanowili zaistnieć na rynku usług motoryzacyjnych. Dzięki ogromowi pracy i zaangażowania oraz konsekwencji w dążeniu do celu i pasji powstał imponujący obiekt, który pomimo że nie był projektowany pod kątem Stacji Partnerskiej RS AUTO, doskonale wpisywał się w filozofię marki RS. Nasza rola w całej inwestycji rozpoczęła się pod koniec 2013 roku. Właściciele zwrócili się do nas z propozycją wyposażenia diagnostyki oraz auto serwisu, jak również wyrazili chęć przystąpienia do Sieci RS AUTO. Widząc potencjał drzemiący w obiekcie podjęliśmy wyzwanie i zaproponowaliśmy Inwestorom kilka wizualizacji ich Centrum Motoryzacyjnego. Mówiąc kolokwialnie - pomysł zaskoczył i rozpoczęliśmy współpracę. Okazało się, że Inwestorzy są bardzo wymagający i po wielu miesiącach wspólnej, czasami trudnej pracy koncepcyjnej nad elewacją zewnętrzną obiektu oraz nad dobraniem optymalnego wyposażenia stacji kontroli pojazdów, auto serwisu oraz biura obsługi powstał robiący ogromne wrażenie i "skazany na sukces" obiekt - SKP SMÓŁKA SERWIS. 

Zarówno Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów jak również Auto - Serwis wyposażone są w profesjonalne urządzenia niemieckiej marki Beissbarth, światowego lidera w dziedzinie projektowania i produkcji urządzeń do diagnostyki pojazdowej. W połączeniu z doskonale dobraną ekipą diagnostów, mechaników oraz dzięki uporowi Inwestorów w dążeniu do celu powstało doskonałe Centrum Motoryzacyjne, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów a przy "skromym" udziale naszych  projektantów przyciąga wzrok swoim oryginalnym designem. SKP SMÓŁKA SERWIS oferuje bardzo szeroki zakres usług motoryzacyjnych. Oprócz przeglądów rejestracyjnych pojazdów o DMC do 3,5 tony klienci mają do dyspozycji profesjonalny Auto Serwis, gwarantujący usługi w zakresie: napraw bieżących pojazdów, serwisu klimatyzacji, diagnostyki komputerowej, elektryki i elektromechaniki pojazdowej, ustawiania geometrii kół czy wulkanizacji i serwisu opon. Dodatkowym atutem obiektu jest stworzone przy naszej wspołpracy i doskonale wyposażone biuro obsługi klienta, w którym oczekiwanie na odbior Twojego auta będzie przyjemnością. 

Centrum Motoryzacyjne SMÓŁKA SERWIS mieści się w miejscowości Wola Filipowska przy ul. Do Kamienic 2. Jadąc drogą krajową nr 79 w tamtym miejscu trudno obiektu nie zauważyć.

Zapraszamy do korzystania z usług SKP SMÓŁKA SERWIS. Więcej szczegółów o naszym Partnerze oraz galerię zdjęć stacji znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link SKP SMÓŁKA SERWIS.

Newsletter