stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Kolejny, duży obiekt RS AUTO powstaje w kujawsko - pomorskiem

Na zlecenie Inwestora podjęliśmy się przygotowania indywidualnego projektu Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i poprowadzenia całej inwestycji już od etapu planowania.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z zapleczem biurowo - socjalnym i serwisem w województwie kujawsko – pomorskim to już kolejny projekt RS AUTO, który realizujemy na zlecenie Inwestora. Imponujący obiekt o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych zlokalizowany będzie w okolicach Bydgoszczy i według wszystkich dotychczasowych założeń ma powstać do końca 2014 roku. W ten projekt zaangażowaliśmy nasz sztab projektantów, którzy z dbałością o każdy szczegół zaprojektowali obiekt zgodny z najnowszymi standardami RS AUTO, zarówno pod kątem wizualnym jak również technicznym. Na tym etapie przekazaliśmy kompletną dokumentację projektową oraz współpracujemy z Inwestorem pomagając w uzyskaniu wszelkich pozwoleń i skompletowaniu dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia prac budowlanych w tym również wniosków o dotację unijną . Choć obiekt ma powstać dopiero za około rok jesteśmy przekonani, że będzie to udana współpraca, która mamy nadzieję zakończy się oddaniem budynku do użytkowania w terminie. Wspólnie z Inwestorem uzgodniliśmy zakres oznaczeń oraz wyposażenia w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczno – serwisowe oraz przedstawiliśmy pomysł na funkcjonowanie obiektu w Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów RS AUTO. Jesteśmy przekonani, że pod koniec 2014 roku będziemy mogli Państwu zaprezentować naszego nowego Partnera.

Opisany obiekt jest kolejnym w naszym portfolio, który jest kompletny i gotowy do realizacji od zaraz lub po uzgodnionych modyfikacjach. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą przy powstawaniu swojego wymarzonego biznesu prosimy o telefoniczny kontakt z nami.

Zapraszamy do współpracy.

Newsletter