stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Nagroda Top 10 Branży Motoryzacyjnej 2019 - debiut reklamowy RS AUTO w telewizji ogólnopolskiej z rekomendacją Pawła Orleańskiego

W styczniu 2019 roku RS AUTO zostało nominowane do nagrody TOP 10 Branży Motoryzacyjnej 2019. Kapituła nagrody pod patronatem Izby Polskich Przedsiębiorców doceniła nas za kompleksowe usługi w branży motoryzacyjnej. Między innymi za tworzenie i rozwój Ogólnopolskiej Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów oraz doradztwo inwestycyjne, projektowanie, budowę i wyposażenie obiektów motoryzacyjnych.

Reklamy pojawiły się w telewizji ogólnopolskiej TVP1 i TVP Sport przy okazji konkursu pucharu świata w skokach narciarskich w Sapporo oraz na kanale Polsat Play w blokach reklamowych przy emisjach programów motoryzacyjnych a rekomendował nas sam Paweł Orleański zachęcając do skorzystania z usług RS AUTO.

Spot z Pawłem Orleńskim zapraszającym do skorzystania z naszych usług można zobaczyć na naszym kanale You Tube oraz na naszej stronie internetowej www.rs-auto.pl.

Dziękujemy kapitule nagrody za wyróżnienie i docenienie naszych starań w oferowaniu Klientom najwyższej jakości usług w branży motoryzacyjnej i zapewniamy, że ta nagroda zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad poszerzeniem i udoskonaleniem naszej oferty.

Newsletter