stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, auto serwis oraz myjnia w jednym miejscu - kolejny obiekt Partnerski na mapie Polski

W drugim kwartale 2020 roku swoją działalność rozpoczął kolejny obiekt Partnerski RS AUTO – Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów „KRÓL”.


Stacja zlokalizowana jest w Miejscowości Breń w województwie małopolskim, przy trasie nr 73 pomiędzy Dąbrową Tarnowską a Tarnowem. Zbaczając niespełna pięćset metrów z drogi krajowej dojedziemy do kompleksu motoryzacyjnego, który poza wykonywaniem urzędowych badań technicznych pojazdów do i powyżj 3,5 tony oferuje swoim Klientom znacznie szerszy zakres usług.

Na terenie obiektu znajduje się również trzystanowiskowy warsztat wyposażony między innymi w nowoczesne komputerowe urządzenie 3D do kontroli i ustawiania geometrii kół oraz sprzęt do obsługi ogumienia jak również w pełni wyposażone stanowisko do wykonywania napraw bieżących pojazdów. Obok SKP i auto serwisu do dyspozycji Klientów jest rownież dwustanowiskowa myjnia bezdotykowa z innowacyjnym systemem aktywnej piany, która zapewnia dokładniejsze mycie pojazdu. Całość uzupełnia sklep motoryzacyjny, w którym Klienci oprócz najprostszych części eksploatacyjnych takich jak wycieraczki, żarowki, płyny czy chemia samochodowa, mogą zaopatrzyć się w pełen asortyment części samochodowych.

Prace przy tej inwestycji, od momentu rozpoczęcia projektowania aż do otwarcia w 2020 roku  trwały cztery lata z ogromną dbałością Inwestora o każdy szczegół budynku i wyposażenia. Od pierwszego spotkania ekipa RS AUTO uczestniczyła w procesie tworzenia obiektu.

Zaprojektowaliśmy dla klienta budynek obejmujący stanowsko diagnostyczne, stanowiska serwisowe oraz zapelecze techniczno – adminitsracyjne jak również wykonaliśmy pełny projekt 2-stanowskowej myjni RS. Kolejnym etapem były prace budowlane wykonywane przez samego Inwestora, jednak pod czujnym okiem i z pomocą doradczą RS AUTO. Dostarczyliśmy również pełne wyposażenie stacji kontroli pojazdów obejmujące linię diagnostyczną uniwersalną oraz pozostałe urządzenia niezbędne do wykonywania przeglądów rejestracyjnych oraz wyposażenie auto serwisu i seriwsu ogumienia w oparciu o urządzenia renomowaniej, niemieckiej marki Beissbarth (wyważarki kół, montażownice), natomiast stanowisko do geometrii kół wyposażylimy w nowoczesne komputerowe urządzenie w technologii 3D John Bean. Ostatnim etapem było dostarczenie i montaż oznaczeń wizualnych obiektu w postacji kasetonów, tablic urzędowych oraz pylonu reklamowego zaprojektowanego przez RS AUTO jak również materiałów reklamowych i promocyjnych. Nasz menadźer był również obecny podczas odbiorów urzędowych zarówno budynku jak i Stacji Kontroli Pojazdów.

Dzięki takiej współpracy i podejściu zarówno RS AUTO jak i Inwestora, powstał imponujący obiekt. A w połączeniu z profesjonalną ekipą diagnostów i mechaników zapewnia on doskonałe usługi swoim Klientom.

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera a więcej infomacji, pełne dane adresowe i kontakowe oraz szczegóły dojazdu znajdują się w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link OSKP KRÓL SC.

 

Newsletter