stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Pierwsza Stacja Partnerska RS AUTO na Dolnym Śląsku

W styczniu 2016 roku rozpoczęła swoją działalność piewsza w województwie dolnośląskim Stacja Partnerska RS AUTO. 

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DR AUTO-SERWIS CAR w Pustkowie Wilczkowskim zlokalizowana jest około 25 kilometrów od Wrocławia przy drodze krajowej nr 8. Jest to jedyna działająca "okręgówka" przy tej trasie pomiędzy Wrocławiem a granicą z Czechami.

Stacja rozpoczęła swoją działalność 11 stycznia 2016 roku i oferuje przeglądy rejestracyjne wszystkich pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony. Obiekt dysponuje również stanowiskiem warsztatowo - serwisowym z podnośnikiem, wykonując usługi z zakresu serwisu ogumienia, klimatyzacji czy sprawdzania i ustawiania geometrii kół. Dodatkowym atutem jest zlokalizowany w budynku sklep motoryzacyjny, posiadający w ofercie szeroki asortyment części i akcesoriów motoryzacyjnych.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej Stacji Partnerskiej. Szczegółowe informacje zawierające dane adresowe, mapę dojazdu oraz galerię zdjęć obiektu znajdą Państwo w zakładce Partnera  - 
OSKP DR AUTO-SERWIS CAR.

Newsletter