stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Piknik motoryzacyjny na otwarcie Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów WALDHOF

W sobotę 21 września 2013 roku w Wieszowej k. Zabrza odbyło się uroczyste otwarcie Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów WALDHOF. Było wspólne grillowanie, ciekawe atrakcje a wszyscy, którzy skorzystali z zaproszenia mogli za darmo sprawdzić swoje auto.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.

 

Na otwarciu Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów WALDHOF, Partnera Sieci RS AUTO pojawiło się ponad 300 osób i 130 samochodow. Piękna pogoda, wspaniałe atrakcje, wspólne grillowanie na świeżym powietrzu i mozliwość sprawdzenia swojego pojazdu w nowoczenej stacji obsługi. To wszystko przyciągnęło do naszego Partnera w Wieszowej tłumy kierowców, których do udziału w tej imprezie zapraszał również znany aktor serialowy - Szymon Bobrowski. Kierowcy, którzy przyjechali tego dnia na piknik do Wieszowej nie mieli czego żałować. Oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji dla gości przygotowano nie lada gratkę, oryginalne symulatory samochodów wyścigowych, na których można było sprawdzić swoje umiejętości. Dzięki zamontowanym w symulatorach hydraulicznym fotelom, które reagowały na każdą sytuację drogową wyświetlaną na ogromnym monitorze, można było na własnej skórze "poczuć" konsekwencje swojej jazdy. Każdy kto w tym dniu odwiedził stację naszego Partnera otrzymał również drobny upominek.

Serdecznie gratulujemy właścicielom udanego startu i zapraszamy wszyskich do korzystania z usług Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów WALDHOF.

Dane adresowe oraz szczegóły dotyczące usług na stacji znajdą Państwo na naszej stronie przechodząc do zakładki Sieć RS AUTO lub klikając w link SKP WALDHOF.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia stacji.

Newsletter