stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów GMK - kolejny Partner RS AUTO w Kielcach

W styczniu 2015 roku do naszej Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów RS AUTO dołączył kolejny Partner  - Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów GMK w Kielcach.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.


To już kolejny nasz Partner w Kielcach. Współpracę z Inwestorem w zakresie pełnego wyposażenia SKP i serwisu oraz identyfikacji wizualnej obiektu rozpoczęliśmy jeszcze w ubiegłym roku a na przełomie 2014 / 2015 po uzyskanu niezbędnych pozwoleń oraz pomyślnym odbiorze technicznym TDT stacja rozpoczęłą swoją działalność. SKP GMK wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o DMC do 3,5 tony jak również oferuje swoim klientom szereg usług dodatkowych, takich jak: sprawdzanie oraz ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji, serwis opon czy naprawy mechaniczne. 

Od początku zamierzeniem Inwestora było wyposażenie obiektu w najwyższej jakości urządzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, zaproponowaliśmy te najnowocześniejsze - niemieckiej firmy Beissbarth. Stacja kontroli pojazdów pracuje na lini diagnostycznej Beissbarth w wersji RS. Auto serwis wyposażyliśmy w szereg urządzeń do profesjonalnej obsługi pojazdów, m.in.: wyważarkę oraz montażownicę opon, urządzenie do obsługi klimatyzacji, podnośniki diagnostyczne czy najnowocześniejszą cyfrową geometrię w technologii 3D - wszystko rownież marki Beissbarth.

Tak profesjonalne wyposażenie w połączeniu  z doświadczoną ekipą diagnostów i mechaników gwarantuje wysoką jakość obsługi Twojego pojazdu.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów GMK mieści się w Kielcach przy ul. Podlasie 16 i pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 20.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 - 18.00. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stonie w zakładce Sieć RS AUTO, w zakładce Partnera SKP GMK lub kontaktując się telefonicznie z pracownikiem stacji. 

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. 


Newsletter