stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów nad Pilicą w łódzkiem

Wraz z początkiem wakacji rozpoczęła swoją działalność Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WYKOR - kolejny Partner Sieci Stacji Kontroli Pojazdów RS AUTO


Kolejny obiekt Parterski RS AUTO zlokalizowany jest w małej ale malowniczej miejscowości Łączkowice nad zalewem przedborkim nieopodal Pilicy na skraju województw świętokrzyskiego i łódzkiego. Jak widać na przyładzie firmy WYKOR z Przedborza można umiejscowić swój biznes stacyjny w pięknych okolicznościach przyrody. 

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WYKOR wykonuje badania techniczne pojazdów do 3,5 t, w oparciu linię diagnostyczną niemieckiej marki Beissbarth w wersji RS dostarczonej - podobnie jak pozostałe wyposażenie obiektu, przez RS AUTO. Dodatkowo można tam wykonać między innymi pomiar i ustawienie geometrii kół oraz wszelkiego typu naprawy bieżące pojazdów, ponieważ obiekt dysponuje stanowiskiem warsztatowym. 

Od samego początku menadżer RS AUTO opiekował się inwestycją doradzając oraz dostarczając projekt technologiczny stanowiska SKP, projekt konstrukcyjny kanału diagnostyczego i przygotowując obiekt do odbioru w TDT.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Partnera a po więcej informacji do zakładki Sieć RS AUTO lub do kliknięcia w link PSKP WYKOR.

Newsletter