stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów wraz z trzystanowiskową myjnią bezdotykową RS - kolejny obiekt Partnerski na śląsku

W pierwszej połowie 2020 roku rozpoczął pracę kolejny obiekt Partnerski RS AUTO – Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Technikol w Katowicach.


Stacja zlokalizowana jest Katowicach przu ulicy Łącznej 12, pomiędzy drogą krajową nr 79, ulicą Łączną i Braci Stawowych. Oprócz działalności stacji diagnostycznej, polegającej na wykonywaniu urzędowych badań technicznych pojazdów o DMC (dopuszczalna masa całkowita) do 3,5 tony obiekt dysponuję również nowoczesną, trzystanowiskową myjnią bezdotykową w wersji RS z innowacyjnym systemem aktywnej piany. Stacja diagnostyczna wyposażona jest w linię diagnostyczną niemieckiej marki Beissbarth - również w wersji RS. Dodatkowo obiekt dystponuje nowoczesnym komputerowym urządzeniem do badania i ustawiania geometrii kół i zawieszenia pojazdów.

Inwestycja od początku była prowadzona i nadzorowana przez menadżera RS AUTO. Dostarczyliśmy gotowy projekt budynku SKP łącznie z technologią stanowiska diagnostycznego oraz zadbaliśmy na zlecenie Inwestora o pozwolenia na budowę oraz warunki zabudowy. Po wydbudowaniu obiektu dostarczyliśmy wyposażenie niezbędne do wykonywania przeglądów rejestracyjnych pojazdów a na koniec nasz menadżer nadzorował proces urzędowych odbiorów. 

Podobnie było w przypadku myjni. Zapewniliśmy kompleksowy projekt myni EUROWASH w wersji RS - zarówno posadzki jak i wiaty oraz dostarczyliśmy urządzenia.

W taki sposób powstał kolejny obiekt Partnerski RS AUTO z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. 

Zapraszamy do korzystania z usług naszgo obiektu Partnerskiego - Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów TECHNIKOL w Katowicach a dane adresowe i kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po okliknięciu w link PSKP TECHNIKOL KATOWICE.

Newsletter