stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Pokazowa stacja RS AUTO powstała na Śląsku

W miejscowości Wieszowa k/ Zabrza na Śląsku powstał nasz pokazowy obiekt, w którego gościnnych progach możemy zapoznać przyszłego Partnera ze standardami naszej sieci. SKP WALDHOF to Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów, wykonująca przeglądy rejestracyjne pojazdów o DMC do 3,5 tony.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WALDHOF mieści się w miejscowości Wieszowa w śląskiem, na granicy z Zabrzem. Stacja już funkcjonuje i wykonuje badania techniczne pojazdów o DMC do 3,5 tony. Obiekt prowadzi również dodatkowe usługi takie jak pomiar geometrii w najnowszej technologii 3D oraz serwis klimatyzacji. SKP WALDHOF to nasza pokazowa stacja, do której oprócz kierowców chcących wykonać przegląd rejestracyjny serdecznie zapraszamy rownież naszych przyszłych Partnerów. W gościnnych progach obiektu inwestor zainteresowany współpracą z nami może naocznie zobaczyć działającą stację RS AUTO wraz z wyposażeniem, zapoznać się ze standardami naszej sieci, usiąść w RS-owym biurze obsługi klienta czy przekonać się jak prezentuje się nowoczesny, wykonany w technologii LED system oznaczeń zewnętrznych i wewnętrznych obiektu.

PSKP WALDHOF oprócz wymienionych wcześniej, wykonuje również profesjonalne usługi auto detailingu oraz renowacji i polerowania lakieru pod marką Zadbaneauto.pl

Pomimo, że stacja już pracuje chcielibyśmy również zaprosić Panstwa na oficjalne, WIELKIE OTWARCIE obiektu, które odbędzie się 21 września 2013 roku. W tym dniu stacja będzie czynna w godzinach 8.00 - 20.00 a na miejscu czeka na gości mnóstwo atrakcji takich jak wspólne grillowanie czy ekscytujące przejażdżki w symulatorze wyścigowym. Dodatkowo tego dnia oraz do końca października 2013 roku, diagności sprawdzą ZA DARMO 100 punktów w Twoim samochodzie - byś czuł sie bezpiecznie.

Dane adresowe oraz szczegóły dotyczące usług na stacji znajdą Państwo na naszej stronie przechodząc do zakładki Sieć RS AUTO lub klikając w link SKP WALDHOF.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera.

 

Newsletter