stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Powstał pierwszy Partnerski obiekt RS auto zgodny z najnowszymi standardami sieci

W czerwcu 2013 roku powstał pierwszy Partnerski obiekt RS auto, zaprojektowany i wykonany w nowej stylistyce, zgodnie z najnowszymi standardami sieci. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów AUTO-STYL zlokalizaowana jest w Przemyślu przy ulicy Krakowskiej 30. Inwestorem i właścicielem obiektu jest firma AUTO-STYL Kisała Sp.J., dla której nie jest to piewsza tego typu inwestycja ponieważ na rynku podkarpckim od pokoleń działa w branży motoryzacyjnej. 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów AUTO-STYL Kisała to nasz pierwszy Partnerski obiekt, który powstał przy pełnej współpracy z RS auto. Począwszy od wyposażenia, poprzez kolorystykę i oznaczenie współpracowaliśmy z Inwestorem aby uzyskać efekt, który satysfakcjonowałby obie strony. Udało się to poniekąd dzięki doświadczeniu obu stron. Firma AUTO-STYL Kisała działa z powodzeniem na podkarpackim rynku motoryzacyjnym już od ponad 20 lat (auto komisy, stacje paliw, stacje kontroli pojazdów czy salony samochodowe). My natomiast służyliśmy radą w zakresie projektowania, wyposażenia oraz współpracy sieciowej.

 

Obiekt nie wykonuje na chwilę obecną badań technicznych pojazdów, czekając na wymagane pozwolenia i odbiory. Postanowiliśmy jednak zaprezentować i pochwalić sie nim w najnowszym miesięczniku Stacja Benzynowa. Znajdą tam Państwo informacje dotyczące procesu powstawania stacji, wypowiedzi Inwestorów oraz wiele ciekawostek. Artykuł można również przeczytać w zakładce Informacje Prasowe gdzie zapoznają się Państwo również z naszymi poprzednimi publikacjami prasowymi.

 

Więcej informacji oraz galerię zdjęć Stacji AUTO-STYL znajdą Państwo na naszej stonie internetowej w zakładce Sieć RS AUTO lub klikając w link OSKP AUTO-STYL Przemyśl.

Newsletter