stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Prezentacja naszej Sieci Partnerskiej w specjalnym wydaniu prezentacji

W lutym 2014 ukazał się kolejny numer miesięcznika Nowoczesny Warsztat ze specjalnym dodatkiem "Sieci Warsztatowe 2014". Zaprezentowaliśmy w nim najważniejsze założenia dotyczące tworzonej przez nas Partnerskiej Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DAR-BUS  zlokalizowana jest około 70 kilometrów na północny - wschód od stolicy w miejscowości Jasiorówka. Swoją działalność rozpoczęła 17 sierpnia 2013 roku, proponując swoim Klientom kompleksową i przemyslaną ofertę dla motoryzacji, budowaną na bardzo solinych podwalinach. Obiekt wykonuje przeglądy rejestracyjne pojazdów o dmc do i powyżej 3,5 tony (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów) oraz szereg usług dodatkowych takich jak: naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych (Auto-Serwis), ustawianie geometrii kół, serwis klimatyzacji czy usługi wulkanizacyjne. Ponadto posiada własne stanowisko myjni, również dla pojazdów ciężarowych oraz sklep motoryzacyjny.

Opiekunem obiektu ze strony RS auto jest pan Marcin Wojnowski, który koordynował zarówno prace związane z projektowaniem elewacji zewnętrznej, wnętrza jak również służył swoją pomocą przy odbiorach.

 

Nasz Partner, firma DAR-BUS z Łochowa powstała w 1993 roku. Głównym profilem jej działalności jest transport osób krajowy i zagraniczny, realizowany na stałych liniach jak również na zlecenie klientów (wycieczki, imprezy szkolne, itp.). Ponadto firma niemalże od początku działalności posiada własną bazę naprawczą, gdzie serwisuje zarówno swoje pojazdy, jak również dokonuje usługowo napraw dla klientów zewnętrznych.

 
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera. Dokładne informacje teleadresowe oraz mapę dojazdu znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie w zakladce OSKP DAR-BUS ŁOCHÓW.


Nowoczesny Warsztat to miesięcznik ukazujący się na rynku polskim od wielu lat, poświęcony tematyce motoryzacyjnej. W bieżącym lutowym wydaniu dużą część gazety zajmuje specjalna prezentacja "Sieci Warsztatowe 2014". Jest to ni mniej ni więcej tylko zebrana w pigułce informacja o najważniejszych sieciach funkcjonujących w branży motoryzacyjnej w naszym kraju. Jesteśmy tam również my i prezentujemy najważniejsze informacje na temat tworzonej przez RS AUTO Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów. Z myślą o naszych przyszłych Klientach prezentację przygotowaliśmy w sposób czytelny i prosty a jednocześnie ukazujący zalety i korzyści wynikające ze współpracy z RS AUTO Sp. z o.o.

Jeżeli chcecie Państwo zapoznać się z naszą prezentacją w lutowym wydaniu Nowoczesnego Warsztatu oraz pozostałymi informacjami prasowymi o nas zapraszamy do zakładki O nas / Informacje prasowe. Artykuł do podbrania znajdą Państwo klikając w link Prezentacja "Sieci Warsztatowe" 2014 - wydanie luty 2014.

Newsletter