stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

RS AUTO Białystok - nowy obiekt na mapie Podlasia

We wrześniu 2019 roku rozpoczęła działaność przejęta przez RS AUTO Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Białymstoku

W 2019 roku RS AUTO Sp. z o.o. zdecydowało sie podjąć ciekawe wyzwanie i przejąć już istniejącą w Białymstoku Podstawową Stację Kontroli Pojazdów, widząc w tej inwestycji ogromny potencjał zarówno marketingowy jak i biznesowy. Dzięki naszej ekipie RS-owej z podlasie cały proces zakupu od poprzedniego właściciela poszedł bardzo sprawnie i w połowie września 2019 roku ruszyła - od nowa, Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów RS AUTO Białystok.

Kolejnym wyzwaniem, które nas czekało to zmodernizowanie obiektu, sprzętu i wprowadzenie nowej polityki obsługi klienta i wdrożenie działań marketnigowych, które miały przynieść efekt utrzymania obecnych i przekonania do korzystania z usług nowych klientów. Obecnie budynek stacji został odnowiony, oznaczony zgodnie ze standardami RS AUTO. Oczywiście ciągle pracujemy nad modernizacją wyposażenia na nowocześniejsze, natomiast na chwilę obecną nie ma potrzeby wymiany większości urządzeń, które dobrze spełniają swoją rolę.

Stacja Konktroli Pojazdów mieści się Białymstoku przy ul. Kopernika 97A i świadczy usługi w zakresie przeglądów rejestracyjnych pojazdów do 3,5 tony. Oprócz badań technicznych stacja wykonuje usługi takie jak ustawienie geometrii kół i zawieszenia czy serwis klimatyzacji. Jedną z ciekawszych i innowacyjnych usług jest samoobsługowe stanowisko do ozonowania klimatyzacji. Ponadto, dzięki odważnej i otwartej na ludzi ekipie diagnostów stacja ma bardzo pozytywny odbiór wśród klientów z Białegostoku.

Dane adresowe, kontakowe i szczegóły dojazdu do Naszej Stacji znajdują się w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link PSKP RS AUTO BiałystokSerdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Newsletter