stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

RS AUTO na konferencji PISKP

W dniach 8-9 marca w Dworze Dobarz pod Trzciannem odbyło się spotkanie szkoleniowo - integracyjne północno - wschodniej grupy PISKP zorganizowane przez Podlaski Oddział Regionalny Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Nie mogło w nim zabraknąć przedstawiciela RS AUTO.

Spotkanie dotyczyło przyszłości funkcjonowania Stacji Kontroli Pojazdów w świetle planowanych zmian przepisów regulujących ich działanie. Szczególnie ożywioną dyskusję wywołały tematy związane z archiwizacją wyników pomiarów dokonywanych na urządzeniach diagnostycznych oraz planów wprowadzenia obowiazkowego monitoringu na stanowisku kontrolno pomiarowym. Poruszono również temat długo oczekiwanej zmiany cennika badań technicznych. Najnowsza propozycja uwzględniająca korektę cen o wartosć inflacji miała tylu zwolenników jak i przeciwników. W kuluarach najczęstszym tematem był ekonomiczny aspekt funkcjonowania Stacji Kontroli Pojazdów na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Wszyscy byli zgodni co do faktu, że bez odpowiednich działań marketngowych coraz trudniej jest zaistnieć na rynku.
Oferta RS AUTO uwzględniająca kompleksową obsługę inwesycji została przyjęta z dużm zainteresowaniem. Zarówno właściciele firm jak i diagności dostrzegali korzyści płynące z możliwości współpracy z nami. Było to pierwsze od wielu lat spotkanie ludzi zwiazanych ze środowiskiem SKP, utrzymane w tak sprzyjającej atmosferze. Mamy nadzieję, że już wkrótce tego typu spotkania będą się odbywały w innych częściach naszego Kraju.

Newsletter