stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Szybko, miło i profesjonalnie - kolejna stacja Partnerska RS AUTO

W październiku 2019 roku ruszyła kolejna Stacja Patrnerska RS AUTO  - tym razem w Tomaszowie Mazowieckim


W 2019 roku rozpoczęła swoją działalność kolejna nasz Stacja Partnerska, tym razem w centralnej Polsce - w łódzkiem. 

Nasz nowy Partner, pan Przemysław Przybysz od wielu lat działający w branży m.in. ubezpieczeń komunikacyjnych postanowił rozszerzyć zakres swoich usług o przeglądy rejestracyjne. I w ten sposób w centralnej Polsce powstała Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów PRZYBYSZ FINANSE.

Przy współpracy z RS AUTO, Inwestorowi udało się udostępnić klientom dość ciekawy obiekt wykonujący przeglądy rejestracyjne pojazdów do 3,5 t. Proces inwestycyjny trwał długo, bo ponad dwa lata ale efekt finalny w pełni rekompensuje ten czas oczekiwania od przysłowiowego "wbicia pierwszej łopaty" do pełnego urzędowego odbioru.

Ale Stacja Kontroli Pojazdów PRZYBYSZ FINANSE to nie tylko designerski wygląd. Obiekt został wyposażony w nowoczesne urządzenia, począwszy od linii diagnostycznej opartej na podnośniku, poprzez  komputrową geometrię aż po pozostałe wyposażenie.

Stacja mieści się w centrum Tomaszowa Mazowieckiego, przy ulicy Lewej 13 i o oprócz urzędowych badań technicznych pojazdów do 3,5 t oferuje klientom wiele dodatkowych usług w tym całą gamę tych związanych z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, rejestracją pojazdów czy leasingami i kredytami.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Partnera - Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów PRZYBYSZ FINANSE

Więcej infomacji, pełne dane adresowe i kontakowe oraz szczegóły dojazdu do naszej stacji Partnerskiej znajdują się w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link PSKP PRZYBYSZ FINANSE.

 

Newsletter