stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

To już 40 stacja partnerska w sieci RS AUTO

W lutym rozpoczął swoją działalność kolejny Partner RS AUTO w województwie warmińsko-mazurskim - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów TTM Olsztyn.Mamy prawdziwą przyjemność ogłosić iż na początku tego roku lista naszych stacji partnerskich na terenie naszego kraju osiągnęła imponującą liczbę 40 Stacji Kontroli Pojazdów. Naszym czterdziestym stacyjnym partnerem została firma Transport Towarowy Mechaniczny Stafan Zrada a obiekt Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów już działa w miejscowości Olsztyn przy ulicy Lubelskiej 46C - wylot na Mrągowo, wjazd jak do serwisu SCANIA.
Realizacja ta obejmowała zarówno wyposażenie OSKP w linie diagnostyczną oraz wszelkie urządzenia dodatkowe jak i zaprojektowanie od podstaw budynku pod inwestycję. Projekt został stworzony według wytycznych inwestora z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, zarówno pod kątem wizualnym jak i technicznym. W budynku znajduje się okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oraz myjnia wielkogabarytowa dla samochodów ciężarowych i autobusów. W centralnym miejscu budynku udało się wygospodarować obszerne miejsce pod Biuro Obsługi Klienta. Na zapleczu znajdują się pomieszczenia socjalne oraz techniczne. Wszystko to tworzy spójną i funkcjonalną całość zaprojektowaną oraz wykonaną według najwyższych standardów RS AUTO.

Szczegóły dojazdu i kontaktu oraz aktualnych promocji naszego Partnera znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link OSKP TTM Olsztyn

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera - Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów TTM Olsztyn oraz do obejrzenia galerii zdjęć.
 

 

Newsletter