stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

TRANS-KOP w Poznaniu - stacja kontroli pojazdów i auto serwis wyposażone przez RS AUTO

Kolejna stacja kontroli pojazdów z auto serwisem wyposażona przez RS AUTO - TRANS-KOP w Poznaniu.


Obiekt (stacja kontroli pojazdów i serwis) powstał w Poznaniu przy jednej z głownych ulic - Grunwaldzkiej 398. Inwestorem jest spółka TRANS-KOP z Poznania działająca głównie w branży budowlanej, której wspólnicy postanowili w 2017 roku spróbować swoich sił w branży motoryzacyjnej. Efektem tej decyzji jest imponujący obiekt świadczący usługi z zakresu badań technicznych pojazdów do 3,5 tony jak również kompleksowej obsługi pojazdów.

Projektowaniem całości zajęło się poznańskie biuro projektowe Neostudio Architekci przy ścisłej współpracy i pod nadzorem technicznym ekipy RS AUTO. Budynek jest wykonany w technologii żelbetowej z płytami elewacyjnymi i składa się z trzech poziomów. Na powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych znajduje się stacja diagnostyczna, czterostanowiskowy auto serwis, biuro obsługi, komfortowa poczekalnia dla klientów, dwa magazyny opon i antresola. 

Stację kontroli pojazdów, wykonującą przeglądy rejestracyjne pojazdów do 3,5 tony, wyposażyliśmy w nowoczesną linię diagnostyczną niemieckiej marki Beissbarth wraz z analizatorem spalin i dymomierzem marki Bosch oraz pozostałe niezbędne urządzenia. Dodatkowo dostarczyliśmy urządzenie do kontroli geometrii - również marki Beissbarth.

Auto serwis zlokazowany w obiekcie wyposażyliśmy w cztery podnośniki marki Beissbarth w tym trzy podprogowe podnośniki nożycowe wysokiego podnoszenia do obsługi pojazdów osobowych oraz jeden podnośnik nożycowy do regulacji geometrii kół i obsługi pojazdów dostawczych. W serwisie TRANS-KOP wykonywane są rownież usługi z zakresu serwisu klimatyzacji.

Stacja kontroli Pojazdów działa od stycznia 2020 roku natomiast auto serwis rozpoczął działaność wcześniej bo od listopada 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług stacji obsługi TRANS-KOP w Poznaniu wszystkie dane adresowe i kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link PSKP TRANS-KOP POZNAŃ.

Newsletter