stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Uroczyste otwarcie OSKP w Pustkowie Wilczkowskim

Na początku kwietnia 2016 roku miało miejsce uroczyste otwarcie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Pustkowie Wilczkowskim - partnera RS AUTO w ramach Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów RS AUTO. Imprezę, swoją obecnością uświetnił znakomity kolarz Ryszard Szurkowski oraz przedstawiciele lokalnych władz oraz biznesu.

 

W dniu 2 kwienia 2016 roku odbyło się uroczyste otwarcie Okręgowej Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów DR AUTO-SERWIS CAR w Pustkowie Wilczkowskim. Obiekt prowadzi działalność w zakresie przeglądów rejestracyjnych i obsługi pojazdów od stycznia ale teraz przyszedł czas na uroczyste otwarcie, na które zostały zaproszone władze lokalne, sportowcy, przedstawiciele biznesu, rodzina i przyjaciele.

Gościem specjalnym był znakomity kolarz - Ryszard Szurkowski, przyjaciel rodziny Wronów, która kultywuje również tradycje sportowe. Wśród zaproszonych gości znalazł się też Radny Wrocławia Paweł Rańda wicemistrz olimpijski w wioślarstwie oraz biegacze olimpijczycy. Ducha imprezie nadawał także olimpijczyk, ciężarowiec Mariusz Jędra. Na uroczyste otwarcie zawitała również grupa motocyklistów.

Zapraszamy do przeczytania obszernej relacji z imprezy na sportowych stronach Gazety Wrocławkiej.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z imprezy otwarcia.


Newsletter