stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Zachodniopomorskie z kolejnym obiektem zrealizowanym przy współpracy z RS AUTO

Nowy obiekt - OSKP POL-BUS Suchań wyposażony przez nas powstał w województwie zachodniopomorskim.


 

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów POL-BUS powstała w miejscowości Suchań w województwie zachodniopomorskim przy drodze krajowej nr 10 Bydgoszcz ze Szczecinem. Inwestorem obiektu jest duża firma transportowa, działająca na rynku od ponad 23 lat, zajmująca się przewozem autokarowym zarówno w kraju jak i za granicą.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów POL-BUS została zaprojektowana przez lokalne biuro projektowe przy ścisłej współpracy technicznej z projektantami RS AUTO a opieką nad inwestycją zajmował się nasz menadżer regionalny, pan Sławomir Szwarc. Dodatkowo na budowę obiektu Inwestor uzyskał dofinansowanie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Diagnostyka oparta jest na dostarczonej przez RS AUTO uniwersalnej linii diagnostycznej Unimetal UNILINE 5000, która pozwala na wykonywanie przeglądów rejestracyjnych wszystkich pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do i powyżej 3,5 tony. Dodatkowo obiekt oferuje usługi pomiaru i ustawiania geometrii kół. Dodatkowym atutem obiektu jest działający od 2014 roku serwis samochodów ciężarowych, osobowych oraz autobusów.

Stacja Kontroli Pojazdów POL-BUS działa od połowy 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Stacji Kontroli Pojazdów POL-BUS w Suchaniu. Wszystkie dane adresowe i kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Sieć RS AUTO lub po kliknięciu w link OSKP POL-BUS Suchań.

Newsletter