stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Informacje prasowe

RS AUTO w w mediach.
 

Jak cię widzą tak cię piszą. To stara życiowa prawda. W tym miejscu znajdą Państwo wszystkie informacje jakie pojawią się na temat RS AUTO w mediach.

Zapraszamy do lektury.

 

  • Serwis Motoryzacyjny - wydanie maj 2015
     

Medium: Miesięcznik Serwis Motoryzacyjny

Data wydania: Maj 2015 r.


W majowym wydaniu miesięcznika Serwis Motoryzacyjny, przygotowany przez naszych ekspertów artykuł dotyczący innowacji wyposażenia i projektów SKP. Jako, że w kręgu naszej działalności obok Stacji Kontroli Pojazdów są również warsztaty przybliżyliśmy naszym potencjalnym Klientom zagadnienia z wiązane z projektowaniem, wyposażeniem oraz odbirami urządowymi obiektów motoryzacyjnych. Wszystko to pod kątem innowacyjności i dotacjami z Funduszy Strukturalnych UE.
Pobierz artykuł : Serwis Motoryzacyjny - wydanie maj 2015

Strona wydawnictwa: serwismotoryzacyjny.com.pl

 

  • Stacja Benzynowa - wydanie kwiecień 2014

Medium: Miesięcznik Stacja Benzynowa

Data wydania: Kwiecień 2014 r.


W kwietniowym wydaniu miesięcznika Stacja Benzynowa poruszyliśmy temet usług dodatkowych przy stacjach paliw w Polsce. Ponieważ naszymi klientami są również ci, prowadzący stacje benzynowe, pozwoliliśmy sobie zająć stanowisko w tej sprawie. W artykule nasz ekspert ds. inwestycji wyjaśnia jak kształtuje się rynek w branży motoryzacyjnej i jaki wpływ na postrzeganie klientów ma skondensowanie wielu usług w jednym miejscu. Zapraszamy do lektury.
Pobierz artykuł : Stacja Benzynowa - wydanie kwiecień 2014

Strona wydawnictwa: petrolnet.pl

 

 

  • Nowoczesny Warsztat -  - wydanie maj 2014


Medium: Miesięcznik Nowoczesny Warsztat

Data wydania: Maj 2014 r.


Prezentujemy Państwu artykuł, który zamieściliśmy w majowym wydaniu miesięcznika Nowoczesny Warsztat. Artykuł dotyczy sieci warsztatowych w naszym kraju. Opisujemy w nim m.in. jak z naszej perspektywy kształtuje się sytuacja "sieciowosci" w Polsce, jak wygląda współpraca Inwestora z RS AUTO, jakie są jej etapy oraz jakie korzyści z niej wynikają. Zapraszamy do lektury.
 

Pobierz artykuł : Nowoczesny Warsztat 2014 - wydanie maj 2014

Strona wydawnictwa: warsztat.pl

 

  • Prezentacja "Sieci Wasztatowe" 2014 - wydanie luty 2014

 

Medium: Miesięcznik Nowoczesny Warsztat

Data wydania: Luty 2014 r.


Prezentacja "Sieci Warszatowe 2014" jest wydawana przez miesięcznik Nowoczesny Warsztat. W publikacji prezentowane są najważniejsze firmy w Polsce prowadzące własne sieci partnerskie i zrzeszające firmy z branży motoryzacyjnej. W wydaniu 2014 znaleźliśmy się również my. Prezentujemy tu m.in. założenia sieci, korzyści dla Partnera i wiele informacji dotyczących Sieci Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów RS AUTO.

Pobierz artykuł : Prezentacja "Sieci Warsztatowe" 2014 - wydanie luty 2014

Strona wydawnictwa: warsztat.pl

 

  • Stacja Benzynowa & Convenience Store - wydanie czerwiec 2013

 

Medium: Miesięcznik Stacja Benzynowa

Data wydania: Czerwiec 2013 r.


W czerwcowym wydaniu miesięcznika „Stacja Benzynowa & Convenience Store” zaprezentowaliśmy nowopowstały obiekt RS auto. Obiekt, który przedstawiliśmy to Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, która powstala dla naszego Klienta, firmy Auto-Styl Kisała Sp.J..

 

 

Pobierz artykuł : Stacja Benzynowa - wydanie czerwiec 2013

Strona wydawnictwa: petrolnet.pl

 

  • Nowoczesny Warsztat - wydanie luty 2013

 

Medium: Miesięcznik Nowoczesny Warsztat

Data wydania: Luty 2013 r.


Bieżące, lutowe wydanie „Nowoczesnego Warsztatu” to duża dawka informacji z roku 2012. Z jednej strony prezentuje relacje z redakcyjnych, grudniowych wyjazdów, z drugiej przedstawia opinie przedstawicieli firm podsumowujących 12 miesięcy ubiegłego roku. W gronie firma, które zaprezentowały się w bieżącym wydaniu znaleźliśmy się również my.

Zapraszamy do lektury. 

 

 

Pobierz artykuł : Nowoczesny Warsztat - wydanie luty 2013

Strona wydawnictwa: warsztat.pl

 

  • Raport Liderzy Regionu - Stacja Benzynowa & Convenience Store

 

Medium: Miesięcznik Stacja Beznynowa

Data wydania: Styczeń 2013 r.


Raport Liderzy Rynku - Stacja Benzynowa & Convenience Store 2013 to wydawnictwo miesięcznika "Stacja Benzynowa", który co roku prezentuje najważniejsze firmy działające na rynku stacji paliw ale rownież firmy związane z szeroko rozumianą branżą motoryzacyjną. Obecność RS auto to przede wszystkim prezentacja nowych produktów firmy opierających się na kompleksowych rozwiązaniach dla motoryzacji.

Zapraszamy do lektury.


 

 

 

Pobierz artykuł : Liderzy Rynku - Stacja Benzynowa & Convenience Store 2013

Strona wydawnictwa: petrolnet.pl

 

Newsletter