stacja diagnostyczna projekt

Partnerzy RS AUTO

Nagrody i wyróżnienia

 

Nagroda Gepard Biznesu 2016
 


Miło nam poinformować, że firma RS Auto Sp. z o.o. została wyróżniona za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej przez Instytut Europejskiego Biznesu i otrzymała tytuł: Geparda Biznesu 2016. Zostaliśmy wybrani spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, i zaliczeni do elitarnego grona firm których wartość rynkowa wzrosła o ponad 10 procent. Ze wzrostem na poziomie prawie 50 procent zostaliśmy uznani za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.


Wyniki rankingu potwierdzają, że RS Auto Sp. z o.o. jest stabilnym i pewnym partnerem biznesowym.


Cieszymy się z kolejnego ważnego wyróżnienia dla naszej firmy !

 

Strona internetowa: www.gepardybiznesu.pl

 

 

 

 

Certyfikat - Firma Godna Zaufania 2016
 


Certyfikat "Firma Godna Zaufania" wydawany jest przez firmę CBOK Sp. z o.o. z Rybnika, która jest specjalistą w dziedzinie Badań Opinii Klientów. Nagrodę przyznano nam za nienaganną opinię w internecie, zasługi biznesowe, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta. Profesjonalizm, poparty rzetelnym prowadzeniem działalności, miał niezwykle istotny wpływ na wynik badania, który umożliwił przyznanie firmie RS AUTO Sp. z o.o. Certyfikatu.

 

Strona internetowa: www.firmagodnazaufania.pl

 

 

 

 

Nagroda - Złota Siódemka Branży Motoryzacyjnej 2016

 


Złota Siódemka Branży Motoryzacyjnej to projekt portalu TV EXPO prezentujący zestawienie najlepszych firm z branży. W tym roku odbyła się trzecia edycja tego wydarzenia a RS AUTO zostało nominowane jako jeden z laureatów nagrody za "Kompleksową i unikatową ofertę w branży motoryzacyjnej". Kapituła wyróżniła nas za ponadprzciętną ofertę i dotrzegła nasze dążenie do tworzenia długofalowych relacji z Klientem podczas realizacji jego inwestycji pod kątem projektowania, wyposażania, nadzorowania i doradztwa. Zauważono również tworzoną przez nas Sieć Stacji Kontroli i Obsługi Pojazdów RS AUTO jak bardzo ważną wartość dodaną do samego procesu tworzenia obiektów motoryzacyjnych.


Strona organizatora: www.tvexpo.pl


Newsletter